Gryf Gospodarczy
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/07/gryf033.jpg Wzmocnij swoją markę z konkursem Gryf Gospodarczy! Zainspiruj innych swoją wyjątkowością

Wzmocnij swoją markę z konkursem Gryf Gospodarczy! Zainspiruj innych swoją wyjątkowością

fot. Piotr Połoczański, redwedding.pl
01.07.2024
Emilia Kordek
Emilia
Kordek
01.07.2024

Czy Twoja firma realizuje nowatorskie projekty, notuje dynamiczny wzrost lub wspiera lokalną społeczność poprzez działalność spółdzielni socjalnej? Zapraszamy najlepsze firmy z województwa pomorskiego do udziału w konkursie Gryf Gospodarczy! Dołącz do nas! Konkurs jest bezpłatny, promuje przedsiębiorstwa, podmioty ekonomii społecznej i gminy przyjazne przedsiębiorcom!

Jubileuszowa edycja Gryfa Gospodarczego – Twoja szansa na prestiż i rozpoznawalność

Trwa nabór do 25. edycji Gryfa Gospodarczego, prestiżowego regionalnego konkursu, który od 2000 roku wyróżnia najlepszych przedsiębiorców i innowatorów z Pomorza. W tym roku konkurs jest bardziej dostępny i otwarty na różnorodne pomysły biznesowe.

fot. Piotr Połoczański

Kto może wziąć udział?

W konkursie znajdzie się miejsce dla firm działających w najróżniejszych branżach. Przedsiębiorcy mogą wziąć udział w 7 kategoriach.

W tym roku wprowadzona została również kategoria dla podmiotów ekonomii społecznej, takich jak spółdzielnie socjalne, organizacje pozarządowe i przedsiębiorstwa społeczne. Chcemy pokazać, jak te podmioty wspierają lokalne społeczności i promują pozytywne zmiany.

Dlaczego warto wziąć udział?

Gryf Gospodarczy to więcej niż zwykły konkurs. To platforma promująca przedsiębiorczość, innowacje i zrównoważony rozwój, zgodnie ze Strategią Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030. Udział w konkursie to szansa na prestiżowe wyróżnienie, szeroką promocję firmy oraz rekomendacje do innych prestiżowych nagród gospodarczych.

Nagroda Gryf Gospodarczy to najważniejszy regionalny konkurs dla firm, przyznawany nieprzerwanie od 2000 roku. Wyróżnia firmy innowacyjne, ze skuteczną strategią eksportową, mające wpływ na rozwój gospodarczy Pomorza, dbające o środowisko naturalne oraz zarządzające różnorodnością. Konkurs ocenia nie tylko wyniki finansowe, ale także wartości, jakie reprezentuje firma.

Jak się zgłosić?

Jeśli Twoja firma ma coś wyjątkowego do zaoferowania, zgłoś się już dziś! Finaliści i zwycięzcy mają możliwość budowania cennych relacji biznesowych, nawiązywania strategicznych partnerstw oraz promocji swojej marki w regionie, jak i na całym świecie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 lipca 2024 roku w formule online poprzez formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie konkursu Gryf Gospodarczy. Dołącz do nas i pokaż, co potrafi Twoja firma!

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.