Gryf Gospodarczy
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/06/gryf23_003.jpg Konkurs Gryf Gospodarczy wzmocni Twoją markę! Daj się poznać i zainspiruj innych

Konkurs Gryf Gospodarczy wzmocni Twoją markę! Daj się poznać i zainspiruj innych

fot. Piotr Połoczański, redwedding.pl
18.06.2024
Emilia Kordek
Emilia
Kordek
18.06.2024

Szukamy najlepszych firm z województwa pomorskiego! Realizujesz nowatorskie i ciekawe projekty, a Twoja firma w ostatnich latach odnotowała wzrost? A może prowadzisz spółdzielnię socjalną, której działalność wspiera lokalną społeczność? Weź udział w bezpłatnym konkursie dla firm i podmiotów ekonomii społecznej! Trwa nabór do konkursu Gryfa Gospodarczego! To wyjątkowa, bo jubileuszowa 25. edycja tego prestiżowego, regionalnego konkursu, który już od 2000 roku wyróżnia najlepszych przedsiębiorców i innowatorów z Pomorza.

W tym roku Gryf Gospodarczy staje się jeszcze bardziej dostępny i otwarty na różnorodność biznesowych pomysłów. Aż 7 kategorii dla firm, które realizują innowacyjne projekty, mogą poszczycić się ciekawą inwestycją lub spektakularną strategią eksportową, stawiają na rozwój kompetencji pracowników, zmieniają swoją firmę oraz przestrzeń wokół na bardziej zieloną i zrównoważoną albo są dobrze rokującym start-upem! W tym roku wprowadzona została również kategoria dla podmiotów ekonomii społecznej (PES), obejmującą spółdzielnie socjalne, organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorstwa społeczne. Po to, żeby pokazać światu, jak działalność PES wspiera lokalne społeczności i promuje pozytywne zmiany.

Gryf Gospodarczy nie jest zwykłym konkursem. Promuje przedsiębiorczość, innowacje i rozwój zgodnie z założeniami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030. Dołączając do grona uczestników, masz szansę nie tylko na prestiżowe wyróżnienie, ale także na szeroką promocję swojej firmy oraz rekomendacje do innych prestiżowych nagród gospodarczych.

Przekonaj się, dlaczego warto wziąć udział w konkursie o Gryfa Gospodarczego!

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy jest najważniejszym i najstarszym, bo przyznawanym nieprzerwalnie od 2000 roku, konkursem regionalnym dla firm! Gryf Gospodarczy to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które wyróżniają się innowacyjnością, skuteczną strategią eksportową, wpływem na rozwój gospodarczy Pomorza, dbałością o środowisko naturalne czy umiejętnym zarządzaniem różnorodnością w firmie. Konkurs skupia się nie tylko na wynikach finansowych, ale także na wartościach, jakimi wyróżnia się firma.

Jeśli czujesz, że Twoja firma ma coś wyjątkowego do zaoferowania, a Ty jesteś przedstawicielem pomorskiego biznesu, podmiotu ekonomii społecznej lub gminy, która inwestuje w działania wspierające przedsiębiorców, głoś się do konkursu już dziś!

Finaliści i zwycięzcy mają możliwość budowania cennych relacji biznesowych, nawiązywania partnerstw strategicznych oraz promocji swojej marki wśród kluczowych decydentów i liderów biznesu.

 

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 15 lipca 2024r. w formule online poprzez formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie konkursu GRYF GOSPODARCZY

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.