Gryf Gospodarczy
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2023/05/Gryf_Gospodarczy_2022-69.jpg Konkurs dla firm, który ożywi Twoją markę! Rozpoczyna się nabór do Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy

Konkurs dla firm, który ożywi Twoją markę! Rozpoczyna się nabór do Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy

fot. Piotr Połoczański, redwedding.pl
31.05.2023
Emilia Kordek
Emilia
Kordek
31.05.2023

Czy jesteś gotowy by wzmocnić swoją markę i zyskać rozpoznawalność w gronie najlepszych pomorskich przedsiębiorców? Czeka na Ciebie doskonała okazja, która nie tylko podniesie prestiż Twojej firmy, ale także otworzy nowe drzwi do sukcesu. Nabór do Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy rozpocznie się już jutro - 1 czerwca 2023 r.

Zapraszamy do udziału w konkursie o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy, najważniejszym i najstarszym, bo przyznawanym nieprzerwalnie od 2000 roku, konkursie regionalnym dla firm!

Gryf Gospodarczy to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które wyróżniają się innowacyjnością, skuteczną strategią eksportową, wpływem na rozwój gospodarczy Pomorza, dbałością o środowisko naturalne, czy zarządzaniem różnorodnością w firmie. To nie tylko możliwość zdobycia tego cennego wyróżnienia, ale także szansa na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki na lokalnym i krajowym rynku.

Ożyw swoją markę, zdobądź rozpoznawalność i dołącz do grona wyjątkowych przedsiębiorstw, które kształtują przyszłość Pomorza.

To konkurs, który skupia się nie tylko na wynikach finansowych, ale także na wartościach, jakimi firma się wyróżnia. Szukamy przedsiębiorstw, które nie tylko odnoszą sukcesy, ale również działają społecznie odpowiedzialnie, wpływając pozytywnie na otoczenie i społeczność.

mat. własne

Ten konkurs jest dla Ciebie, jeśli Twoja firma ma coś wyjątkowego do zaoferowania, a Ty jesteś dumnym przedstawicielem pomorskiego biznesu. Bez względu na branżę, wielkość czy etap rozwoju firmy, wszyscy mają szansę wziąć udział w tym prestiżowym konkursie. Aż 7 kategorii dla firm, 1 kategoria dla samorządów gminnych, wspierających przedsiębiorców i Gryf Medialny przyznawany przez kapitułę złożoną z przedstawicieli mediów.

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy 2022, Gdańsk, fot. Piotr Połoczański, redwedding.pl

Oprócz zwiększenia rozpoznawalności, Gryf Gospodarczy oferuje szereg innych korzyści dla uczestników. Finaliści i zwycięzcy mają możliwość budowania cennych relacji biznesowych, nawiązywania partnerstw strategicznych oraz promocji swojej marki wśród kluczowych decydentów i liderów biznesu.

Nabór do Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy rozpocznie się już jutro 01 czerwca 2023r.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zgłoszenia będą przyjmowane do 10 lipca 2023r.

Więcej informacji znajdziesz na stronie konkursu TU

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.