BIZNES I INNOWACJE
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2023/11/Zrozumiec_Azje_2023_6.png Jak zrozumieć Azję? Jakie są Indie i Bangladesz? Dowiesz się podczas seminarium 11.12.2023 r.

Jak zrozumieć Azję? Jakie są Indie i Bangladesz? Dowiesz się podczas seminarium 11.12.2023 r.

mat. własne
14.11.2023
Monika Zdroik
Monika
Zdroik
14.11.2023

Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe z krajami azjatyckimi? Zajmujesz się obsługą inwestorów? Chcesz zbudować dobrze działający zespół wielokulturowy? A może chcesz lepiej zrozumieć, zaakceptować i zaspokoić potrzeby kulturowe swoich pracowników? Poznaj, zrozum, nawiąż kontakty biznesowe z Indiami i Bangladeszem. Weź udział w spotkaniu przybliżającym kulturę, relacje i uwarunkowania Azji. Seminarium pt. „Zrozumieć Azję” tym razem skupi się na rynkach Indii i Bangladeszu.

Samorząd Województwa Pomorskiego wraz z partnerskimi miastami Gdańskiem, Gdynią i Sopotem zapraszają na seminarium gospodarcze „ZROZUMIEĆ AZJĘ. Indie i Bangladesz – szanse i wyzwania dla przedsiębiorców”, które skupi się na rynkach Indii i Bangladeszu.

Jakie są Indie i Bangladesz?

Interesujesz się krajami azjatyckimi? Jesteś przedsiębiorcą, studentem, a może pracownikiem naukowym? Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe? Jesteś odpowiedzialny za przyciąganie nowych inwestorów? A może już teraz obsługujesz inwestorów z krajów azjatyckich? Chcesz zbudować dobrze działający zespół wielokulturowy i lepiej zrozumieć, zaakceptować i zaspokoić potrzeby kulturowe swoich pracowników? Weź udział w seminarium Zrozumieć Azję!

Grudniowe spotkanie ma na celu przybliżenie uczestnikom dwóch kolejnych krajów azjatyckich – Indii i Bangladeszu. Będzie to nie tylko szansa na zdobycie lub pogłębienie swojej wiedzy, ale też okazja do nawiązania nowych kontaktów i rozmów w gronie doświadczonych ekspertów, co może przyczynić się do rozwoju kariery zawodowej lub rozszerzenia planów ekspansji pomorskich przedsiębiorców.

Rejestracja na wydarzenie poprzez formularz online.

 

Organizatorem wydarzenia jest:

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.