Gryf Gospodarczy
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/04/gryf23_011.jpg Gryf Gospodarczy wzmocni Twoją markę! Daj się poznać. Ruszył nabór do konkursu dla pomorskich firm, gmin i podmiotów ekonomii społecznej

Gryf Gospodarczy wzmocni Twoją markę! Daj się poznać. Ruszył nabór do konkursu dla pomorskich firm, gmin i podmiotów ekonomii społecznej

fot. Piotr Połoczański, redwedding.pl
07.05.2024
Emilia Kordek
Emilia
Kordek
07.05.2024

Czy Twoja firma jest realizuje nowatorskie projekty, a w ostatnich latach odnotowała znaczący wzrost? A może prowadzisz spółdzielnię socjalną, której działalność wspiera lokalną społeczność? Trwa nabór do konkursu Gryfa Gospodarczego! Masz szansę wejść do grona laureatów. To wyjątkowa, bo jubileuszowa 25. edycja tego prestiżowego, regionalnego konkursu, który już od 2000 roku wyróżnia najlepszych przedsiębiorców i innowatorów z Pomorza. Nabór do Gryfa Gospodarczego rozpoczął się 24 kwietnia 2024 r. i potrwa do 15 lipca 2024 r.

W tym roku Gryf Gospodarczy staje się jeszcze bardziej dostępny i otwarty na różnorodność biznesowych pomysłów. Wprowadzamy kategorię dla podmiotów ekonomii społecznej, obejmującą spółdzielnie socjalne, organizacje pozarządowe oraz przedsiębiorstwa społeczne. To doskonała okazja, by pokazać światu, jak Twoja działalność wspiera lokalne społeczności i promuje pozytywne zmiany.

Gryf Gospodarczy nie jest zwykłym konkursem. Promuje przedsiębiorczość, innowacje i rozwój zgodnie z założeniami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030. Dołączając do grona uczestników, masz szansę nie tylko na prestiżowe wyróżnienie, ale także na szeroką promocję swojej firmy oraz rekomendacje do innych prestiżowych nagród gospodarczych.

Przekonaj się, dlaczego warto wziąć udział w konkursie o Gryfa Gospodarczego!

Nie zwlekaj i zgłoś swoją firmę już teraz! Zdobądź szansę na uznanie, cenne kontakty biznesowe oraz możliwość promocji swojej działalności na szerszą skalę. Nie przegap okazji, by stać się częścią historii sukcesu Pomorza i polskiego biznesu!

Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy jest najważniejszym i najstarszym, bo przyznawanym nieprzerwalnie od 2000 roku, konkursem regionalnym dla firm! Gryf Gospodarczy to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które wyróżniają się innowacyjnością, skuteczną strategią eksportową, wpływem na rozwój gospodarczy Pomorza, dbałością o środowisko naturalne czy umiejętnym zarządzaniem różnorodnością w firmie. Konkurs skupia się nie tylko na wynikach finansowych, ale także na wartościach, jakimi wyróżnia się firma.

Jeśli czujesz, że Twoja firma ma coś wyjątkowego do zaoferowania, a Ty jesteś przedstawicielem pomorskiego biznesu, podmiotu ekonomii społecznej lub gminy, która inwestuje w działania wspierające przedsiębiorców, głoś się do konkursu już dziś! Aż 7 kategorii dla firm, 1 kategoria dla samorządów gminnych wspierających przedsiębiorców, 1 kategoria dla podmiotów ekonomii społecznej i Gryf Medialny przyznawany przez kapitułę złożoną z przedstawicieli mediów.

Finaliści i zwycięzcy mają możliwość budowania cennych relacji biznesowych, nawiązywania partnerstw strategicznych oraz promocji swojej marki wśród kluczowych decydentów i liderów biznesu.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 15 lipca 2024r. w formule online poprzez formularz zgłoszeniowy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie konkursu GRYF GOSPODARCZY

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.