SMART PROGRESS
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/05/Konferencja-13.06.2022.png Konferencja ekspercka w ramach projektu Smart Progress – już 13 czerwca!

Inteligentne specjalizacje. Innowacje. Smart Progress. Gdzie jesteśmy i zmierzamy w warunkach świata VUCA?

Szanowni Państwo, Drodzy Innowatorzy! Z przyjemnością zapraszamy Państwa na konferencję ekspercką organizowaną w ramach projektu Smart Progress realizowanego przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Projekt był ważnym elementem napędzającym animację projektów B+R w ramach Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie, dnia 13 czerwca (poniedziałek)

 

🏢 Sala im. Lecha Bądkowskiego (tzw. Sala Okrągła)

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego w Gdańsku, ul. Okopowa 21/27

 

🕓 Zaczynamy równo o godz. 9.30 powitaniem przez Pana Marszałka Leszka Bonnę wraz z Panią dr Karoliną Lipińską, Zastępcą Dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego UMWP

 

📌 Gościem specjalnym konferencji będzie Pani Agnieszka Krasicka z  Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej z Komisji Europejskiej.

📌 Do wspólnej dyskusji nad przyszłością innowacji w Polsce, poprzez wspieranie branż o największym potencjale rozwoju, zaprosiliśmy przedstawicieli z kraju i regionu.

📌 Poznamy perspektywy w zakresie wdrażania nowych technologii zarówno od strony naukowej jak i tej biznesowej.

📌 Natomiast o „władzy algorytmów” i „świecie władzy absolutnej” opowie nasz kolejny gość specjalny – dr Maciej Kawecki, prezes Instytutu Lema, ekspert ds. technologii TVN, współprowadzący kanał na YouTube „W głowie się nie mieści”.

 

Spotykamy się pod hasłem „Inteligentne specjalizacje. Innowacje. Smart Progress. Gdzie jesteśmy i zmierzamy w warunkach świata VUCA?”.

Coś się kończy, a coś zaczyna…

Potraktujmy tę konferencję jako zaproszenie do wysłuchania głosów ekspertów nt. nowych trendów, technologii oraz szans na sfinansowanie kolejnych, innowacyjnych projektów już w ramach nowej perspektywy finansowej. Porozmawiajmy, podyskutujmy i wyciągnijmy wnioski z dotychczasowych aktywności, aby kształtować nowe wyzwania. Bo przyszłość jawi się w barwach Smart Green Progress. Już dzisiaj wspólnie zadbajmy o innowacyjność naszego regionu kreując przyszłość Inteligentnych Specjalizacji Pomorza.

 

📜 Szczegółowy program wydarzenia znajdą Państwo w Programie konferencji

✏ Uczestnictwo w konferencji wymaga wcześniejszej rejestracji.

Zgłoszenie udziału: TUTAJ

 

Tymczasem DO ZOBACZENIA13 CZERWCA 2022 R.

 

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.