BIZNES I INNOWACJE
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/04/FP__wydarzenie-02.jpg Bądź z nami na Forum Przedsiębiorstw już 8 maja 2024 r. !

Bądź z nami na Forum Przedsiębiorstw już 8 maja 2024 r. !

mat. organizatorów wydarzenia
29.04.2024
Emilia Kordek
Emilia
Kordek
29.04.2024

Czy szukasz źródła aktualnej wiedzy i inspiracji, które mogą zrewolucjonizować Twoje podejście do biznesu? Czy chcesz być częścią niezwykłego wydarzenia, które przez prawie dwie dekady dostarcza przedsiębiorcom narzędzi do sukcesu? Interesuje Cię możliwość wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami podczas dynamicznego networkingu? Jeśli Twoja odpowiedź na te pytania brzmi "tak", to nie może Ciebie zabraknąć na Forum Przedsiębiorstw, które odbędzie się 8 maja w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni! Dołącz do nas i odkryj, jak możesz rozwijać swój biznes!

Zbliża się niepowtarzalna okazja dla wszystkich przedsiębiorców z Pomorza. Forum Przedsiębiorstw 2024 to wydarzenie skierowane do mikro, małych i średnich firm z regionu, organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza.

19. edycja Forum Przedsiębiorstw

Forum Przedsiębiorstw to nie tylko konferencja, to niepowtarzalna platforma, na której przedstawiciele biznesu mają możliwość wymiany doświadczeń, zdobywania nowej wiedzy oraz nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. Od momentu swojego powstania stało się ono kluczowym punktem kalendarza dla lokalnych przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać swoje firmy, poszerzać horyzonty oraz zacieśniać relacje z innymi graczami na rynku.

fot. Anna Rezulak, Forum Przedsiębiorstw 2023

Co czeka na uczestników Forum Przedsiębiorstw 2024?

Tegoroczna edycja Forum Przedsiębiorstw zapowiada się niezwykle interesująco. Na wstępie uczestnicy będą mieli szansę wysłuchać ciekawych komentarzy ekspertów na temat ekonomii i rynku energii czy geopolityki. To idealna okazja, by spojrzeć na bieżące wyzwania z różnych perspektyw i poznać opinie renomowanych ekspertów, w tym prof. Jerzego Hausnera, ekonomisty i byłego wicepremiera.

Zaczniemy od sesji komentarzy ekspertów z najważniejszych dziedzin okołogospodarczych. To nasze „helicopter view” na współczesny świat. Następnie każdy z uczestników wybierze blok tematyczny, w których skupiamy się już na konkretnych obszarach działalności biznesowej. A na koniec zapraszamy uczestników do moderowanego networkingu przy stolikach tematycznych. Formuła ta zwiększa szansę na znalezienie bardziej wartościowych kontaktów oraz inspirujących rozmów – mówi Katarzyna Laskowska, z-czyni dyrektora w Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

Po sesji głównej uczestnicy będą mieli okazję wybrać się na panele dyskusyjne i warsztaty w ramach trzech bloków tematycznych:

  • Blok I – „Nowe technologie w MŚP” W tym bloku eksperci omówią rozwiązania sztucznej inteligencji dla MśP, strategie cyfryzacji w firmach oraz zapewnią wskazówki dotyczące bezpieczeństwa IT.
  • Blok II – „Kompetencje w MŚP” Jak efektywnie zarządzać kompetencjami w firmie? Jakie są najnowsze trendy w reskillingu i upskillingu? Na te pytania odpowiedzą specjaliści w ramach bloku II.
  • Blok III – „Strefa rozwoju osobistego” W III bloku specjaliści skupią się na rozwoju osobistym przedsiębiorców. Dyskusja oscylować będzie wokół budowania marki osobistej, dbania o higienę cyfrową oraz przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu.

Wśród prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, znajdą się takie osobistości jak prof. Marcin Napiórkowski, semiotyk kultury, Joanna Heidtman, psycholożka czy też Dominik Laskowski, entuzjasta technologii. Energii i pozytywnego spojrzenia wniesie Aleksandra Radomska, komiczka, stand-uperka, blogerka oraz Maciek Martowicz „Coach Samo Zuo”, strateg marketingu i doradca firm.

Gdzie? Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni

Kiedy? 8 maja 2024 r. godz. 9:00 – 16:00

Rejestracja online: FORUM PRZEDSIĘBIORSTW 2024

fot. Anna Rezulak, Forum Przedsiębiorstw 2023

Forum Przedsiębiorstw 2024 to niezwykłe wydarzenie, które nie może umknąć żadnemu przedsiębiorcy z Pomorza. To okazja do zdobycia nowej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz rozwoju osobistego i biznesowego. Zarejestruj się już teraz i dołącz do grona lokalnych liderów biznesu, którzy nie boją się wyzwań w dążeniu do sukcesu!

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.