ZIELONA ENERGIA
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/02/tergo-edu-offshore-wind-grafika.png TerGo, pomorski lider zarządzania emisjami CO2e na targach EDU OFFSHORE WIND

TerGo, pomorski lider zarządzania emisjami CO2e na targach EDU OFFSHORE WIND

mat. TerGo
29.02.2024

Czy wiesz, jak nasze wybory zakupowe, transportowe i wszelkie inne wpływają na emisje gazów cieplarnianych? Czy chcesz dowiedzieć się, co można zrobić, aby nasze działania podejmowane każdego dnia były bardziej zrównoważone? Spotkaj się z ekspertami z TerGo! Pomorski lider zarządzania emisjami CO2e podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą i zaprezentuje swoje unikalne narzędzia.

Zespół TerGo, bazując na swoim doświadczeniu w zarządzaniu emisjami CO2e, podczas targów EDU OFFSHORE WIND skupi się na edukacji odwiedzających w temacie wpływu emisji gazów cieplarnianych na środowisko oraz o znaczeniu energii wiatrowej w zmniejszaniu tego wpływu. Dzięki bogatej ofercie edukacyjnej i obecności ekspertek ds. ESG na stanowisku firmy, uczestnicy będą mieli szansę na pogłębienie wiedzy o kluczowych wyzwaniach i możliwościach, jakie niesie ze sobą przejście na zrównoważone źródła energii i zaangażowanie w ograniczanie emisji gazów cieplarnianych.

Studenci i uczniowie, zainteresowani rozwojem kariery w sektorze zarządzania zielonej energetyki, będą mieli niepowtarzalną okazję do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami i ekspertami TerGo. Spotkanie to będzie okazją do zdobycia bezcennych informacji na temat praktycznych aspektów pracy na rzecz neutralności węglowej oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Zespół z przyjemnością przybliży także samą tematykę gazów cieplarnianych, a także wprowadzi w arkana procesu ich liczenia w biznesie i w życiu prywatnym.

Dla profesjonalistów i gości branżowych Targi EDU OFFSHORE WIND będą miejscem inspirujących debat i dyskusji na temat aktualnych trendów i wyzwań w sektorze energii wiatrowej na morzu, z perspektywy działań na redukowania emisji gazów cieplarnianych. TerGo, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, przyczyni się do tych dyskusji, podkreślając znaczenie holistycznego podejścia do zarządzania śladem węglowym.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TerGo, gdzie uczestnicy targów będą mieli okazję do bezpośredniej rozmowy z ekspertami i dowiedzenia się więcej o korzyściach płynących z inwestycji w zrównoważony rozwój i technologie redukujące emisję CO2. Wspólnie możemy przyczynić się do tworzenia zrównoważonej przyszłości dla naszej planety.

Poznaj TerGo!

Więcej informacji o targach EDU OFFSHORE WIND

Kiedy? 5 – 6 marca 2024 r.

Gdzie? AmberExpo w Gdańsku

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” i jest finansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.