Zespół TerGo, bazując na swoim doświadczeniu w zarządzaniu emisjami CO2e, podczas targów EDU OFFSHORE WIND skupi się na edukacji odwiedzających w temacie wpływu emisji gazów cieplarnianych na środowisko oraz o znaczeniu energii wiatrowej w zmniejszaniu tego wpływu. Dzięki bogatej ofercie edukacyjnej i obecności ekspertek ds. ESG na stanowisku firmy, uczestnicy będą mieli szansę na pogłębienie wiedzy o kluczowych wyzwaniach i możliwościach, jakie niesie ze sobą przejście na zrównoważone źródła energii i zaangażowanie w ograniczanie emisji gazów cieplarnianych.

Studenci i uczniowie, zainteresowani rozwojem kariery w sektorze zarządzania zielonej energetyki, będą mieli niepowtarzalną okazję do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami i ekspertami TerGo. Spotkanie to będzie okazją do zdobycia bezcennych informacji na temat praktycznych aspektów pracy na rzecz neutralności węglowej oraz możliwości rozwoju zawodowego w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Zespół z przyjemnością przybliży także samą tematykę gazów cieplarnianych, a także wprowadzi w arkana procesu ich liczenia w biznesie i w życiu prywatnym.

Dla profesjonalistów i gości branżowych Targi EDU OFFSHORE WIND będą miejscem inspirujących debat i dyskusji na temat aktualnych trendów i wyzwań w sektorze energii wiatrowej na morzu, z perspektywy działań na redukowania emisji gazów cieplarnianych. TerGo, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, przyczyni się do tych dyskusji, podkreślając znaczenie holistycznego podejścia do zarządzania śladem węglowym.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska TerGo, gdzie uczestnicy targów będą mieli okazję do bezpośredniej rozmowy z ekspertami i dowiedzenia się więcej o korzyściach płynących z inwestycji w zrównoważony rozwój i technologie redukujące emisję CO2. Wspólnie możemy przyczynić się do tworzenia zrównoważonej przyszłości dla naszej planety.

Poznaj TerGo!

Więcej informacji o targach EDU OFFSHORE WIND

Kiedy? 5 – 6 marca 2024 r.

Gdzie? AmberExpo w Gdańsku

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” i jest finansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności