BIZNES I INNOWACJE
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/11/Gryf2021_017.jpg Przed nami gala wręczenia Nagrody Pomorskiej dla firm „Gryf Gospodarczy 2022”

Przed nami gala wręczenia Nagrody Pomorskiej dla firm „Gryf Gospodarczy 2022”

FOT. Piotr Połoczański
07.11.2022

Już wkrótce poznamy laureatów jednej z najważniejszych nagród gospodarczych na Pomorzu. W finale 23. edycji konkursu, jak co roku wyłonione zostaną przedsiębiorstwa wytyczające nowe kierunki oraz mające największy wpływ na rozwój gospodarczy regionu.

Nagrody dla pomorskich firm

Właśnie w tej chwili kapituła pod przewodnictwem Mieczysława Struka, marszałka  województwa pomorskiego, ocenia wnioski firm zgłoszonych do Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy. Oceny dokonują przedstawiciele Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości, czyli osoby na co dzień związane z biznesem. Wnioski analizowane są także przez wiodącą instytucję doradczą PwC, która jest partnerem merytorycznym konkursu.

Gala Gryfa

Laureatów Gryfa Gospodarczego poznamy na gali, która odbędzie się 17 listopada w Operze Bałtyckiej w Gdańsku. Uroczystość będzie okazją do zaprezentowania działalności najlepszych pomorskich firm oraz szansą nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Udział w wydarzeniu wezmą przede wszystkim uczestnicy konkursu, ale także przedstawiciele świata biznesu, lokalnych samorządów, kultury czy nauki, których współdziałanie jest kluczem do sukcesu rozwoju województwa.

Celem Nagrody jest pokazanie sukcesu pomorskich firm, promowanie postaw przedsiębiorczych i dobrych praktyk w biznesie.

Wstęp dla osób zaproszonych po dokonaniu rejestracji pod wskazanym w zaproszeniu linkiem.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.