POMORSKA PLATFORMA OFFSHORE
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/03/16-czerwca-2024-I-Klub-Tenisowy-ARKA-Gdynia-v2.png Turniej tenisowy dla branży offshore

Turniej tenisowy dla branży offshore

mat. organizatorów wydarzenia
25.03.2024
Emilia Kordek
Emilia
Kordek
25.03.2024

Turniej tenisowy przygotowany przez Pomorską Platformę Offshore to przyjacielska rywalizacja dla amatorów i zaawansowanych graczy. Sportowa integracja specjalistów z branży energetyki wiatrowej już w czerwcu w Gdyni podczas jedynego takiego wydarzenia w kraju.

Wyjątkowe sportowe wydarzenie. Przedstawiciele/ki branży morskiej energetyki wiatrowej będą mieli/ły okazję wziąć udział w turnieju tenisowym.

Turniej tenisowy to przede wszystkim okazja do sportowej rywalizacji na każdym poziomie zaawansowania. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji korty tenisowe oraz restaurację, w której zaplanowany jest poczęstunek dla uczestników spotkania, którego celem jest integracja specjalistów z branży i wzmacnianie relacji między członkami wiodących organizacji wspierających rozwój sektora offshore w Polsce.

Kiedy? 16 czerwca, w godzinach 9:00 – 20:00

Gdzie? Klub Tenisowy ARKA w Gdyni.

Organizator: Pomorska Platforma Offshore (PPO)

Organizatorzy zachęcają do przybycia z rodzinami. Dla najmłodszych przygotowane zostaną specjalne atrakcje. Dodatkowo, w zależności od liczby zgłoszeń, możliwe jest utworzenie dodatkowej kategorii turnieju dla dzieci do lat 15. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają puchary, a wszyscy uczestnicy będą mieli szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród. Udział w turnieju jest możliwy dla osób związanych z Pomorską Platformą Offshore, Polskim Stowarzyszeniem Energetyki Wiatrowej, Polską Izbą Morskiej Energetyki Wiatrowej lub dla tych, którzy udokumentują swoją pracę w sektorze offshore. Wymagane jest również wpłacenie wpisowego w wysokości 100 PLN od uczestnika turnieju.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów i spędzenia czasu w sportowej atmosferze!

Rejestracja: Offshorewindcup

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.