ENERGETYKA
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2023/10/elektrownia-jadrowa.png Pomorscy przedsiębiorcy w procesie budowy elektrowni jądrowej. Dzień Dostawcy 24 – 25 października 2023

Pomorscy przedsiębiorcy w procesie budowy elektrowni jądrowej. Dzień Dostawcy 24 - 25 października 2023

fot. Canva
20.10.2023
Emilia Kordek
Emilia
Kordek
20.10.2023

Jesteś pomorskim przedsiębiorcą? Interesuje Ciebie udział w tworzeniu ekosystemu dostaw i usług w procesie budowy elektrowni jądrowej na Pomorzu? Chcesz poznać harmonogram i szczegóły planowanej realizacji? Weź udział w Dniu Dostawcy w Gdyni.

Pomorskie nie jest regionem samowystarczalnym pod względem energetycznym. Samorząd Województwa dostrzega potrzebę wzmocnienia regionalnego potencjału. Aktywne partnerstwo w przygotowaniach do budowy nowej elektrowni jądrowej jest jednym z priorytetów województwa, a udział pomorskich przedsiębiorców w budowie zaplecza procesu budowy niezbędne do sukcesu przedsięwzięcia.

Konferencja „Supplier Day – local Businesses for the first nuclear power plant in Pomerania” ma na celu wzmocnienie udziału lokalnych firm w budowie łańcucha dostaw dla pierwszej elektrowni jądrowej w Polsce, która powstanie w lokalizacji Lubiatowo-Kopalino.

Gdzie? Mariott Waterfront Hotel w Gdyni

Kiedy? 24-25 października 2023 r.

Organizatorami są: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS), Polskie Elektrowniami Jądrowymi, Bechtel Corporation oraz Westinghouse Electric Company

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.