ZIELONA ENERGIA
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/05/zielona-energia.png Możliwości finansowania zielonej energetyki. Weź udział w webinarium

Możliwości finansowania zielonej energetyki. Weź udział w webinarium

fot. Canva
21.05.2024

Jakie są możliwości finansowania zielonej energetyki? Co oferuje w tym zakresie Krajowy Plan Odbudowy? Województwo Pomorskie ma potencjał stać się liderem w transformacji energetycznej dzięki rozwojowi morskiej energetyki wiatrowej i inwestycjom w odnawialne źródła energii. Weź udział w webinarze.

Spotkanie w formule webinarium pt. „Krajowy Plan Odbudowy i co dalej? Możliwości finansowania zielonej energetyki”, które odbędzie się 11 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00.

Kiedy? 11.06.2024 r.  godz.: 10:00 – 12:00

Dla kogo? dla przedsiębiorców

Dołącz do webinarium TU

Dlaczego warto wziąć udział?

  1. Aktualna wiedza – podczas webinarium uzyskasz najnowsze informacje na temat Krajowego Planu Odbudowy (KPO) oraz dostępnych programów finansowania na poziomie unijnym i krajowym.
  2. Ekspercka wiedza – prelegenci z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz specjaliści z CRIDO, przedstawią konkretne możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w obszarach efektywności energetycznej, OZE, gospodarki obiegu zamkniętego oraz technologii zielonego wodoru.
  3. Praktyczne wskazówki – dowiesz się, jak skorzystać z programów wsparcia takich jak ścieżka SMART, kredyt ekologiczny, Polska Strefa Inwestycji, grant rządowy i wiele innych, które mogą znacząco wspomóc rozwój i innowacyjność przedsiębiorstw.

Agenda wydarzenia:

  • 10:00 – 10:05 Rozpoczęcie i wprowadzenie – dr Karolina Lipińska
  • 10:05 – 10:30 Programy finansowania przedsięwzięć dostępne na poziomie unijnym i krajowym – Łukasz Kościjańczuk/Mateusz Markowski – CRIDO
  • 10:30 – 10:50 Krajowy Plan Odbudowy w pigułce – Łukasz Kościjańczuk/Mateusz Markowski – CRIDO
  • 10:50 – 11:15 Programy wsparcia dla przedsiębiorców w ramach KPO – Łukasz Kościjańczuk/Mateusz Markowski – CRIDO
  • 11:15 – 12:00 Programy wsparcia dla przedsiębiorców w obszarze inwestycji, rozwoju i środowiska – Katarzyna Tarwacka i Magda Szwedowska – Główny Punkt Informacyjny Funduszu Europejskich w Gdańsku
  • 12:00 Zakończenie webinarium

Prelegenci:

Katarzyna Tarwacka, Magda Szwedowska – długoletnie pracownice Samorządu Województwa Pomorskiego, Specjalistki ds. Funduszy Europejskich, zajmujące się informowaniem o możliwościach pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich oraz realizacją działań promocyjnych.

Łukasz Kościjańczuk – partner w Zespole Biznes i Innowacje w CRIDO, specjalizujący się w pozyskiwaniu finansowania na realizację prac B+R oraz inwestycji. W CRIDO pracuje od marca 2009 r.

Mateusz Markowski – specjalista z CRIDO, z doświadczeniem w przygotowywaniu projektów badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych oraz środowiskowych. W CRIDO pracuje od 2016 r.

Serdecznie zachęcamy do udziału w webinarium, które dostarczy cennych informacji i wsparcia w zakresie finansowania zielonej energetyki.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.