GOSPODARKA MORSKA
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2024/04/Projekt-bez-nazwy.png XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa ,,Bezpieczeństwo Portów Morskich i Lotniczych’’

XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa ,,Bezpieczeństwo Portów Morskich i Lotniczych’’

Materiały organizatora
17.04.2024
Tatiana Figurska-Socha
Tatiana
Figurska-Socha
AUTOR
Tatiana Figurska-Socha
Tatiana
Figurska-Socha
17.04.2024

Czy polskie porty morskie są bezpieczne? Jakie są najsłabsze strony systemu i jak możemy je udoskonalić? Czy najnowsze technologie są w stanie podnieść z kolei bezpieczeństwo naszych portów lotniczych? Czy większe zagrożenia napotkamy na statku powietrznym, czy na płycie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań uzyskamy już w najbliższy piątek.

19 kwietnia 2024 r. odbędzie się w Gdyni XIII Ogólnopolska Konferencja Naukowa poświęcona bezpieczeństwu portów morskich i lotniczych.

Honorowy patronat nad Konferencją objęli Marszałek Województwa Pomorskiego  Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Gdynia Wojciech Szczurek oraz Urząd Morski w Gdyni.

Samo wydarzenie będzie organizowane przez Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, Wydział Bezpieczeństwa Lotniczego Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie oraz przez Fundację Pomeranian Students’ Coalition.

Dowiemy się o najnowszych strategiach i technologiach w dziedzinie bezpieczeństwa, poznamy specyfiki zagrożeń, posłuchamy, jak w obecnej dobie musimy sobie radzić z ochroną granic Polski i Unii Europejskiej i wiele innych.

Głównym celem konferencji jest wymiana doświadczeń, prezentacja wyników badań naukowych oraz najnowszych osiągnięć przemysłu związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa portów morskich i lotniczych.

Patronem medialnym wydarzenia jest Portal Stoczniowy.

 

Kiedy? 19 kwietnia, w godzinach 9:30 – 16:00

Gdzie?  Akademia Marynarki Wojennej Gdynia, Audytorium B

Kontakt do Organizatora: bezpieczenstwo.portow@gmail.com

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich na przybycie!

 

Rejestracja na bezpośredniej stronie organizatora:

REJESTRACJA

 

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.