SMART PROGRESS
https://gospodarka.pomorskie.eu/wp-content/uploads/2022/05/31.05.2022.jpg Nam się udało! Prezentacja pomorskich startupów, które odniosły sukces – webinar 31 maja!

Nam się udało! Prezentacja pomorskich startupów, które odniosły sukces – webinar 31 maja!

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”. Już 31 maja zatrzymamy się na ostatnim przystanku wiedzy pod tytułem „Nam się udało! Prezentacja pomorskich startupów, które odniosły sukces”. Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Infoshare.

Celem tego webinaru jest zaprezentowanie uczestnikom kompleksowej wiedzy o regionalnym systemie innowacji. Porozmawiamy o tym, jak wygląda ekosystem startupowy w liczbach. Posłuchamy także jakie instytucje wspierają rozwój biznesu w regionie oraz jak przedstawia się ich oferta.

 

Nasz ostatni webinar to też okazja do tego, aby powiedzieć „Sprawdzam!”, dlatego posłuchamy mini panelu o szansach i wyzwaniach systemu pomorskich innowacji, a głos zabiorą właściciele startupów, którym z sukcesem udało się rozkręcić swój pomysł na biznes.

 

Spotkanie poprowadzi Pan Grzegorz Borowski, Prezes Zarządu Fundacji InfoShare, członek Zarządu infoShare Academy, szkolącej przyszłych programistów, doświadczony menedżer IT przez wiele lat zarządzający m.in. systemem największej poczty e‑mail w Polsce.

 

31 maja 2022 r. o godz. 10:00 online

Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:

TUTAJ

Agenda

Link do spotkania zostanie przesłany do Państwa przez Wykonawcę spotkania.

 

Cykl „Pomorska podróż. Kierunek innowacje!” organizowany jest przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w ramach projektu Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Sprawy urzędowe

Dodatkowych informacji może udzielić Ci Biuro Prasowe Urzędu pod adresem e-mail prasa@pomorskie.eu

Więcej o biznesie w regionie

Znajdziesz na stronach Departamentu Rozwoju Gospodarczego oraz Agencji Rozwoju Pomorza.